Szkolenia i egzaminy

Zapraszamy do zapisania się na specjalistyczne szkolenia i egzaminy.

Zapisz się ON-LINE

Żegnamy śp. Kol Andrzeja Malaka

̣

W dniu 8 marca 2024 rok zmarł nasz śp. Kolega dr inż. Andrzej Malak - wieloletni, zasłużony działacz Stowarzyszenia Elektryków Polskich Oddziału Bydgoskiego.

 

Przez ponad 40 lat działalności w naszym Stowarzyszeniu pełnił wiele funkcji społecznych, a w tym m.in. prezesa Koła SEP ZACHEM w latach 2001-2013, Skarbnika Zarządu Oddziału w latach 2002-2006, członka Zarządu Oddziału w latach 1998-2002.

 

Kolega Andrzej był również nauczycielem akademickim i szkolnym oraz wieloletnim Przewodniczącym Komisji Kwalifikacyjnej nr 265 w obszarze działania Zachemu, a także współautorem publikacji branżowych i zakładowych. Zawodowo związał się z Zakładami Chemicznymi Zachem w Bydgoszczy, gdzie przez wiele lat pracował w strukturach działu Głównego Energetyka, a po ogłoszeniu upadłości Zachemu kontynuował pracę w strukturach D-Energia  Sp. z o.o..

 

Czynnie uczestniczył w życiu społecznym Oddziału i Koła, współpracował przy opracowaniu historii Koła SEP ZACHEM przygotowanej z okazji 90 – lecia Oddziału Bydgoskiego SEP. Zawsze wspierał swoją wiedzą i doświadczeniem zawodowym młodszych kolegów. Dla elektryków z Koła Zachem był Skromnym Wielkim Energetykiem, który zawsze starał się łączyć, a nie dzielić.

 

Za swoją aktywną pracę społeczną został wyróżniony odznakami przez SEP oraz wyróżnieniami zespołowymi przez Bydgoską Radę FSNT NOT.

Będzie nam Jego brakowało! Cześć Jego pamięci.