Szkolenia i egzaminy

Zapraszamy do zapisania się na specjalistyczne szkolenia i egzaminy.

Zapisz się ON-LINE

Gala wręczenia nagród Laureatom i Finalistom Ogólnopolskich Olimpiad

̣

 W dniu 30 maja 2023 na terenie kampusu Politechniki Bydgoskiej odbyła się uroczysta Gala wręczenia nagród Laureatom i Finalistom Ogólnopolskich Olimpiad organizowanych przez Stowarzyszenie Elektryków Polskich.

 

 Po raz 25. najlepsi uczniowie szkół średnich z całej Polski wzięli udział w Olimpiadach tematycznych w sześciu kategoriach: elektryka i energetyka (Olimpiada Wiedzy Elektrycznej i Energetycznej EUROELEKTRA), elektronika i mechatronika (Olimpiada Wiedzy Elektronicznej i Mechatronicznej ELEKTROMECHATRON) oraz telekomunikacja i informatyka (Olimpiada Liderów Telekomunikacji i Informatyki POLTELEINFO).

 

 Głównym organizatorem Olimpiad jest Oddział Bydgoski Stowarzyszenia Elektryków Polskich, stałym współorganizatorem Wydział Telekomunikacji, Informatyki i Elektrotechniki Politechniki Bydgoskiej oraz Uniwersytet Morski w Gdyni, który w tym roku odpowiadał za ułożenie zadań konkursowych. Partnerem wydarzenia jest także Ministerstwo Edukacji i Nauki. Sponsorami nagród byli: PSE, APS Advanced Protection Systems oraz Energo Partner.

Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym oraz ich nauczycielom i życzymy dalszych sukcesów.


Zachęcamy do zapoznania się z informacjami na temat Olimpiad na stronach:
https://polteleinfo.edu.pl/
https://elektromechatron.edu.pl/
https://euroelektra.edu.pl/

 

Autorami zdjęć są pan Ryszard Wszołek, pani Jadwiga Książek i pan Andrzej Książek